trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 12:47 | |
Terminál 2 | 12:48 | |
Schengenská | 12:49 | |
U Hangáru | 12:51 | |
Terminál 3 | 12:54 | |
K Letišti | 12:55 | |
Zličín | 13:05 | |
K Letišti | 13:13 | |
Terminál 3 | 13:14 | |
U Hangáru | 13:17 | |
Terminál 1 | 13:19 | |
Terminál 2 | 13:20 | |
Letiště | 13:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost