trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Březiněves | 02:10 | |
Skládka Ďáblice | 02:12 | |
Ďáblice | 02:13 | |
Kokořínská | 02:14 | |
Na Štamberku | 02:15 | |
U Spojů | 02:16 | |
Liběchovská | 02:17 | |
Květnová | 02:18 | |
Ďáblický hřbitov | 02:19 | |
Sídliště Ďáblice | 02:20 | |
Třebenická | 02:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost