trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 23:45 | |
Anděl | 23:47 | |
Klamovka | 23:50 | |
Nad Klamovkou | 23:51 | |
Pod Lipkami | 23:52 | |
Podbělohorská | 23:53 | |
Hybšmanka | 23:54 | |
Stadion Strahov | 23:56 | |
Diskařská | 23:57 | |
Televizní věž | 23:58 | |
Rozýnova | 23:59 | |
U Ladronky | 24:00 | |
Štefkova | 24:01 | |
Vypich | 24:03 | |
Vypich | 24:04 | |
Nad Markétou | 24:05 | |
Koleje Větrník | 24:06 | |
Větrník | 24:07 | |
Petřiny | 24:08 | |
Sídliště Petřiny | 24:09 | |
Libocká | 24:11 | |
Litovický potok | 24:12 | |
Divoká Šárka | 24:16 | |
Vlastina | 24:18 | |
Sídliště Na Dědině | 24:19 | |
Ciolkovského | 24:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost