trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 16:06 | |
Sušická | 16:09 | |
Hanspaulka | 16:10 | |
Dyrinka | 16:11 | |
Špitálka | 16:12 | |
U Matěje | 16:13 | |
Juliska | 16:14 | |
Na Santince | 16:15 | |
Zelená | 16:17 | |
Nemocnice Bubeneč | 16:19 | |
Sibiřské náměstí | 16:21 | |
Hradčanská | 16:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost