trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hradčanská | 07:38 | |
Sibiřské náměstí | 07:40 | |
Goetheho | 07:41 | |
Nemocnice Bubeneč | 07:42 | |
Zelená | 07:43 | |
Na Santince | 07:45 | |
Juliska | 07:46 | |
U Matěje | 07:48 | |
Špitálka | 07:49 | |
Dyrinka | 07:50 | |
Hanspaulka | 07:51 | |
Sušická | 07:52 | |
Bořislavka | 08:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost