trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 16:34 | |
Červeňanského | 16:35 | |
Píškova | 16:36 | |
Archeologická | 16:37 | |
Ovčí hájek | 16:38 | |
Nové Butovice | 16:40 | |
Nové Butovice | 16:42 | |
Nušlova | 16:43 | |
Šafránkova | 16:45 | |
Motol | 16:48 | |
Nemocnice Motol | 16:50 | |
Šafránecká | 16:51 | |
Vypich | 17:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost