trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Na Homolce | 22:26 | |
Na Šafránce | 22:27 | |
Nemocnice Motol | 22:28 | |
Zahradníčkova | 22:29 | |
Kudrnova | 22:31 | |
Pod Šafránkou | 22:32 | |
Sídliště Homolka | 22:33 | |
Weberova | 22:34 | |
Kotlářka | 22:35 | |
Kavalírka | 22:37 | |
Klamovka | 22:38 | |
Anděl | 22:41 | |
Na Knížecí | 22:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost