trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Na Homolce | 19:18 | |
Na Šafránce | 19:19 | |
Nemocnice Motol | 19:21 | |
Zahradníčkova | 19:23 | |
Kudrnova | 19:25 | |
Pod Šafránkou | 19:26 | |
Sídliště Homolka | 19:27 | |
Weberova | 19:28 | |
Kotlářka | 19:29 | |
Kavalírka | 19:31 | |
Klamovka | 19:32 | |
Anděl | 19:35 | |
Na Knížecí | 19:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost