trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 09:48 | |
Anděl | 09:50 | |
Klamovka | 09:53 | |
Kavalírka | 09:55 | |
Kotlářka | 09:57 | |
Weberova | 09:59 | |
Sídliště Homolka | 10:00 | |
Pod Šafránkou | 10:01 | |
Kudrnova | 10:02 | |
Nemocnice Motol | 10:05 | |
Na Šafránce | 10:06 | |
Nemocnice Na Homolce | 10:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost