trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 19:40 | |
Červeňanského | 19:41 | |
Píškova | 19:42 | |
Archeologická | 19:43 | |
Ovčí hájek | 19:44 | |
Nové Butovice | 19:46 | |
Nové Butovice | 19:47 | |
Nušlova | 19:48 | |
Šafránkova | 19:50 | |
Motol | 19:53 | |
Nemocnice Motol | 19:55 | |
Šafránecká | 19:56 | |
Vypich | 20:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost