trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 18:17 | |
Šafránecká | 18:18 | |
Nemocnice Motol | 18:19 | |
Motol | 18:21 | |
Šafránkova | 18:24 | |
Nušlova | 18:26 | |
Nové Butovice | 18:29 | |
Ovčí hájek | 18:31 | |
Archeologická | 18:32 | |
Píškova | 18:33 | |
Červeňanského | 18:34 | |
Ohradské náměstí | 18:35 | |
Velká Ohrada | 18:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost