trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 15:02 | |
Šafránecká | 15:03 | |
Nemocnice Motol | 15:04 | |
Motol | 15:06 | |
Šafránkova | 15:09 | |
Nušlova | 15:11 | |
Nové Butovice | 15:14 | |
Ovčí hájek | 15:16 | |
Archeologická | 15:17 | |
Píškova | 15:19 | |
Červeňanského | 15:20 | |
Ohradské náměstí | 15:21 | |
Velká Ohrada | 15:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost