trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 00:04 | |
Lihovar | 00:06 | |
Přístaviště | 00:09 | |
U Staré pošty | 00:10 | |
Branické náměstí | 00:11 | |
Ve Studeném | 00:13 | |
Jílovská | 00:15 | |
Sídliště Novodvorská | 00:17 | |
Novodvorská | 00:18 | |
Lhotka | 00:19 | |
Sídliště Lhotka | 00:20 | |
Lhotecký les | 00:21 | |
Cílkova | 00:22 | |
Nové dvory | 00:23 | |
Přírodní | 00:24 | |
Pavlíkova | 00:25 | |
Jirčanská | 00:26 | |
U Libušské sokolovny | 00:28 | |
Sídliště Písnice | 00:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost