trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Veleslavín | 17:59 | |
Nad Džbánem | 18:00 | |
Divoká Šárka | 18:03 | |
Vlastina | 18:05 | |
Sídliště Na Dědině | 18:06 | |
Ciolkovského | 18:07 | |
Nádraží Ruzyně | 18:08 | |
Staré náměstí | 18:09 | |
Jiviny | 18:10 | |
Reinerova | 18:12 | |
Radnice Řepy | 18:13 | |
Za Slánskou silnicí | 18:15 | |
Bazovského | 18:16 | |
Slánská | 18:18 | |
Bílý Beránek | 18:20 | |
Bavorská | 18:22 | |
Lýskova | 18:23 | |
Stodůlky | 18:25 | |
Vackova | 18:27 | |
Luka | 18:29 | |
Amforová | 18:30 | |
Píškova | 18:32 | |
Červeňanského | 18:33 | |
Ohradské náměstí | 18:34 | |
Velká Ohrada | 18:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost