trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 16:10 | |
Červeňanského | 16:11 | |
Píškova | 16:12 | |
Amforová | 16:14 | |
Luka | 16:16 | |
Vackova | 16:17 | |
Stodůlky | 16:19 | |
Lýskova | 16:20 | |
Bavorská | 16:21 | |
Bílý Beránek | 16:22 | |
Slánská | 16:25 | |
Bazovského | 16:26 | |
Za Slánskou silnicí | 16:28 | |
Radnice Řepy | 16:29 | |
Reinerova | 16:31 | |
Jiviny | 16:33 | |
Staré náměstí | 16:34 | |
Nádraží Ruzyně | 16:36 | |
Ciolkovského | 16:37 | |
Sídliště Na Dědině | 16:38 | |
Vlastina | 16:39 | |
Divoká Šárka | 16:41 | |
Nad Džbánem | 16:43 | |
Nádraží Veleslavín | 16:45 | |
Na Pastvinách | 16:46 | |
Nové Vokovice | 17:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost