trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 23:09 | |
Červeňanského | 23:10 | |
Píškova | 23:11 | |
Archeologická | 23:12 | |
Ovčí hájek | 23:13 | |
Nové Butovice | 23:15 | |
Nové Butovice | 23:16 | |
Nušlova | 23:17 | |
Šafránkova | 23:19 | |
Motol | 23:21 | |
Nemocnice Motol | 23:23 | |
Šafránecká | 23:24 | |
Vypich | 23:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost