trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Strašnická | 00:32 | |
Na Hroudě | 00:33 | |
Nádraží Strašnice | 00:34 | |
Radošovická | 00:35 | |
Dubečská | 00:35 | |
Na Padesátém | 00:35 | |
Zahradní Město | 00:37 | |
Sídliště Zahradní Město | 00:39 | |
Obchodní centrum Hostivař | 00:40 | |
Na Groši | 00:41 | |
Hostivařská | 00:42 | |
Nádraží Hostivař | 00:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost