trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Strašnická | 23:42 | |
Na Hroudě | 23:43 | |
Nádraží Strašnice | 23:44 | |
Radošovická | 23:45 | |
Dubečská | 23:45 | |
Na Padesátém | 23:45 | |
Zahradní Město | 23:47 | |
Sídliště Zahradní Město | 23:49 | |
Obchodní centrum Hostivař | 23:50 | |
Na Groši | 23:51 | |
Hostivařská | 23:52 | |
Nádraží Hostivař | 23:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost