trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Hostivař | 21:47 | |
Nádraží Hostivař | 21:48 | |
Hostivařská | 21:49 | |
Na Groši | 21:50 | |
Obchodní centrum Hostivař | 21:51 | |
Sídliště Zahradní Město | 21:52 | |
Zahradní Město | 21:54 | |
Na Padesátém | 21:55 | |
Dubečská | 21:55 | |
Radošovická | 21:56 | |
Nádraží Strašnice | 21:57 | |
Na Hroudě | 21:58 | |
Strašnická | 22:00 | |
Strašnická | 22:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost