trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Strašnická | 21:31 | |
Na Hroudě | 21:32 | |
Nádraží Strašnice | 21:33 | |
Radošovická | 21:34 | |
Dubečská | 21:34 | |
Na Padesátém | 21:34 | |
Zahradní Město | 21:36 | |
Sídliště Zahradní Město | 21:38 | |
Obchodní centrum Hostivař | 21:39 | |
Na Groši | 21:40 | |
Hostivařská | 21:41 | |
Nádraží Hostivař | 21:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost