trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Hostivař | 01:53 | |
Nádraží Hostivař | 01:54 | |
Hostivařská | 01:55 | |
Na Groši | 01:56 | |
Obchodní centrum Hostivař | 01:57 | |
Sídliště Zahradní Město | 01:58 | |
Zahradní Město | 02:00 | |
Na Padesátém | 02:01 | |
Dubečská | 02:01 | |
Radošovická | 02:02 | |
Nádraží Strašnice | 02:03 | |
Na Hroudě | 02:04 | |
Průběžná | 02:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost