trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Průběžná | 01:21 | |
Na Hroudě | 01:22 | |
Nádraží Strašnice | 01:23 | |
Radošovická | 01:24 | |
Dubečská | 01:24 | |
Na Padesátém | 01:24 | |
Zahradní Město | 01:26 | |
Sídliště Zahradní Město | 01:28 | |
Obchodní centrum Hostivař | 01:29 | |
Na Groši | 01:30 | |
Hostivařská | 01:31 | |
Nádraží Hostivař | 01:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost