trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Strašnická | 22:32 | |
Na Hroudě | 22:33 | |
Nádraží Strašnice | 22:34 | |
Radošovická | 22:35 | |
Dubečská | 22:35 | |
Na Padesátém | 22:35 | |
Zahradní Město | 22:37 | |
Sídliště Zahradní Město | 22:39 | |
Obchodní centrum Hostivař | 22:40 | |
Na Groši | 22:41 | |
Hostivařská | 22:42 | |
Nádraží Hostivař | 23:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost