trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Strašnická | 21:54 | |
Na Hroudě | 21:55 | |
Nádraží Strašnice | 21:56 | |
Radošovická | 21:57 | |
Dubečská | 21:57 | |
Na Padesátém | 21:57 | |
Zahradní Město | 21:59 | |
Sídliště Zahradní Město | 22:01 | |
Obchodní centrum Hostivař | 22:02 | |
Na Groši | 22:03 | |
Hostivařská | 22:04 | |
Nádraží Hostivař | 22:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost