trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Hostivař | 02:39 | |
Nádraží Hostivař | 02:40 | |
Hostivařská | 02:41 | |
Na Groši | 02:42 | |
Obchodní centrum Hostivař | 02:43 | |
Sídliště Zahradní Město | 02:44 | |
Zahradní Město | 02:46 | |
Na Padesátém | 02:47 | |
Dubečská | 02:47 | |
Radošovická | 02:48 | |
Nádraží Strašnice | 02:49 | |
Na Hroudě | 02:50 | |
Průběžná | 03:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost