trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Průběžná | 02:07 | |
Na Hroudě | 02:08 | |
Nádraží Strašnice | 02:09 | |
Radošovická | 02:10 | |
Dubečská | 02:10 | |
Na Padesátém | 02:10 | |
Zahradní Město | 02:12 | |
Sídliště Zahradní Město | 02:14 | |
Obchodní centrum Hostivař | 02:15 | |
Na Groši | 02:16 | |
Hostivařská | 02:17 | |
Nádraží Hostivař | 02:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost