trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Průběžná | 01:07 | |
Na Hroudě | 01:08 | |
Nádraží Strašnice | 01:09 | |
Radošovická | 01:10 | |
Dubečská | 01:10 | |
Na Padesátém | 01:10 | |
Zahradní Město | 01:12 | |
Sídliště Zahradní Město | 01:14 | |
Obchodní centrum Hostivař | 01:15 | |
Na Groši | 01:16 | |
Hostivařská | 01:17 | |
Nádraží Hostivař | 01:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost