trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Hostivař | 23:53 | |
Nádraží Hostivař | 23:54 | |
Hostivařská | 23:55 | |
Na Groši | 23:56 | |
Obchodní centrum Hostivař | 23:57 | |
Sídliště Zahradní Město | 23:58 | |
Zahradní Město | 24:00 | |
Na Padesátém | 24:01 | |
Dubečská | 24:01 | |
Radošovická | 24:02 | |
Nádraží Strašnice | 24:03 | |
Na Hroudě | 24:04 | |
Průběžná | 24:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost