trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Čimice | 19:48 | |
Čimice | 19:49 | |
Libeňská | 19:50 | |
Okořská | 19:51 | |
Přívorská | 19:52 | |
Za Čimickým hájem | 19:53 | |
Vozovna Kobylisy | 19:55 | |
Mirovická | 19:56 | |
Sídliště Kobylisy | 19:57 | |
Kobylisy | 19:58 | |
Kobylisy | 20:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost