jízdní řády - Pražská integrovaná doprava


910 Na Beránku - Letiště

trasa
zastávkačas
Na Beránku 01:30vystoupit »
Pavelkova 01:31vystoupit »
Petržílova 01:31vystoupit »
Platónova 01:32vystoupit »
Písková 01:33vystoupit »
Poliklinika Modřany 01:34vystoupit »
Tylova čtvrť 01:35vystoupit »
Družná 01:36vystoupit »
Labe 01:37vystoupit »
Hasova 01:38vystoupit »
Sídliště Lhotka 01:39vystoupit »
Lhotka 01:40vystoupit »
Novodvorská 01:41vystoupit »
Sulická 01:42vystoupit »
Zálesí 01:43vystoupit »
Nemocnice Krč 01:44vystoupit »
U Labutě 01:45vystoupit »
Kačerov 01:46vystoupit »
Pod Dálnicí 01:47vystoupit »
Vyskočilova 01:48vystoupit »
Brumlovka 01:48vystoupit »
Budějovická 01:50vystoupit »
Zelená liška 01:51vystoupit »
Pankrác 01:52vystoupit »
Pražského povstání 01:54vystoupit »
Vyšehrad 01:55vystoupit »
I. P. Pavlova 02:01vystoupit »
Ve Smečkách 02:02vystoupit »
Karlovo náměstí 02:05vystoupit »
Palackého náměstí 02:06vystoupit »
Jiráskovo náměstí 02:07vystoupit »
Arbesovo náměstí 02:09vystoupit »
Švandovo divadlo 02:10vystoupit »
Kobrova 02:11vystoupit »
Holečkova 02:12vystoupit »
Hřebenka 02:14vystoupit »
U Palaty 02:16vystoupit »
Stadion Strahov 02:18vystoupit »
Diskařská 02:19vystoupit »
Televizní věž 02:20vystoupit »
Rozýnova 02:21vystoupit »
U Ladronky 02:22vystoupit »
Štefkova 02:23vystoupit »
Vypich 02:24vystoupit »
Nad Markétou 02:26vystoupit »
Koleje Větrník 02:27vystoupit »
Větrník 02:28vystoupit »
Petřiny 02:29vystoupit »
Sídliště Petřiny 02:30vystoupit »
Litovický potok 02:33vystoupit »
Divoká Šárka 02:35vystoupit »
Vlastina 02:37vystoupit »
Sídliště Na Dědině 02:38vystoupit »
Ciolkovského 02:39vystoupit »
Dlouhá míle 02:40vystoupit »
K Letišti 02:42vystoupit »
Terminál 3 02:43vystoupit »
Na Padesátníku 02:44vystoupit »
U Hangáru 02:46vystoupit »
Terminál 1 02:48vystoupit »
Terminál 2 02:49vystoupit »
Letiště 03:20vystoupit »

Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost


aplikace © Severák 2017-18 | data © Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.