jízdní řády - Pražská integrovaná doprava


910 Terminál 1 - Na Beránku

trasa
zastávkačas
Terminál 1 02:54vystoupit »
Terminál 2 02:56vystoupit »
Schengenská 02:57vystoupit »
U Hangáru 02:58vystoupit »
Na Padesátníku 02:59vystoupit »
Terminál 3 03:00vystoupit »
K Letišti 03:01vystoupit »
Dlouhá míle 03:03vystoupit »
Ciolkovského 03:04vystoupit »
Sídliště Na Dědině 03:05vystoupit »
Vlastina 03:06vystoupit »
Divoká Šárka 03:07vystoupit »
Litovický potok 03:09vystoupit »
Sídliště Petřiny 03:12vystoupit »
Petřiny 03:13vystoupit »
Větrník 03:14vystoupit »
Nad Markétou 03:16vystoupit »
Vypich 03:18vystoupit »
Štefkova 03:19vystoupit »
U Ladronky 03:20vystoupit »
Rozýnova 03:21vystoupit »
Televizní věž 03:22vystoupit »
Diskařská 03:23vystoupit »
Stadion Strahov 03:24vystoupit »
U Palaty 03:25vystoupit »
Hřebenka 03:26vystoupit »
Holečkova 03:28vystoupit »
Kobrova 03:29vystoupit »
Švandovo divadlo 03:30vystoupit »
Arbesovo náměstí 03:31vystoupit »
Jiráskovo náměstí 03:34vystoupit »
Myslíkova 03:35vystoupit »
Štěpánská 03:37vystoupit »
I. P. Pavlova 03:42vystoupit »
Vyšehrad 03:45vystoupit »
Pražského povstání 03:46vystoupit »
Pankrác 03:47vystoupit »
Zelená liška 03:48vystoupit »
Budějovická 03:50vystoupit »
Brumlovka 03:51vystoupit »
Vyskočilova 03:52vystoupit »
Pod Dálnicí 03:53vystoupit »
Kačerov 03:54vystoupit »
U Labutě 03:55vystoupit »
Nemocnice Krč 03:56vystoupit »
Zálesí 03:57vystoupit »
Sulická 03:58vystoupit »
Novodvorská 03:59vystoupit »
Lhotka 04:00vystoupit »
Sídliště Lhotka 04:01vystoupit »
Hasova 04:02vystoupit »
Labe 04:03vystoupit »
Družná 04:04vystoupit »
Tylova čtvrť 04:05vystoupit »
Poliklinika Modřany 04:06vystoupit »
Písková 04:07vystoupit »
Platónova 04:08vystoupit »
Petržílova 04:09vystoupit »
Pavelkova 04:10vystoupit »
Na Beránku 04:15vystoupit »

Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost


aplikace © Severák 2017-18 | data © Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.