jízdní řády - Pražská integrovaná doprava


910 Na Beránku - Letiště

trasa
zastávkačas
Na Beránku 01:00vystoupit »
Pavelkova 01:01vystoupit »
Petržílova 01:01vystoupit »
Platónova 01:02vystoupit »
Písková 01:03vystoupit »
Poliklinika Modřany 01:04vystoupit »
Tylova čtvrť 01:05vystoupit »
Družná 01:06vystoupit »
Labe 01:07vystoupit »
Hasova 01:08vystoupit »
Sídliště Lhotka 01:09vystoupit »
Lhotka 01:10vystoupit »
Novodvorská 01:11vystoupit »
Sulická 01:12vystoupit »
Zálesí 01:13vystoupit »
Nemocnice Krč 01:14vystoupit »
U Labutě 01:15vystoupit »
Kačerov 01:16vystoupit »
Pod Dálnicí 01:17vystoupit »
Vyskočilova 01:18vystoupit »
Brumlovka 01:18vystoupit »
Budějovická 01:20vystoupit »
Zelená liška 01:21vystoupit »
Pankrác 01:22vystoupit »
Pražského povstání 01:24vystoupit »
Vyšehrad 01:25vystoupit »
I. P. Pavlova 01:31vystoupit »
Ve Smečkách 01:32vystoupit »
Karlovo náměstí 01:35vystoupit »
Palackého náměstí 01:36vystoupit »
Jiráskovo náměstí 01:37vystoupit »
Arbesovo náměstí 01:39vystoupit »
Švandovo divadlo 01:40vystoupit »
Kobrova 01:41vystoupit »
Holečkova 01:42vystoupit »
Hřebenka 01:44vystoupit »
U Palaty 01:46vystoupit »
Stadion Strahov 01:48vystoupit »
Diskařská 01:49vystoupit »
Televizní věž 01:50vystoupit »
Rozýnova 01:51vystoupit »
U Ladronky 01:52vystoupit »
Štefkova 01:53vystoupit »
Vypich 01:54vystoupit »
Nad Markétou 01:56vystoupit »
Koleje Větrník 01:57vystoupit »
Větrník 01:58vystoupit »
Petřiny 01:59vystoupit »
Sídliště Petřiny 02:00vystoupit »
Litovický potok 02:03vystoupit »
Divoká Šárka 02:05vystoupit »
Vlastina 02:07vystoupit »
Sídliště Na Dědině 02:08vystoupit »
Ciolkovského 02:09vystoupit »
Dlouhá míle 02:10vystoupit »
K Letišti 02:12vystoupit »
Terminál 3 02:13vystoupit »
Na Padesátníku 02:14vystoupit »
U Hangáru 02:16vystoupit »
Terminál 1 02:18vystoupit »
Terminál 2 02:19vystoupit »
Letiště 02:50vystoupit »

Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost


aplikace © Severák 2017-18 | data © Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.