trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 22:14 | |
Kafkova | 22:16 | |
Prašný most | 22:17 | |
Vozovna Střešovice | 22:18 | |
Na Petynce | 22:20 | |
Kajetánka | 22:22 | |
Břevnovská | 22:23 | |
Vypich | 22:25 | |
Kukulova | 22:27 | |
Šafránecká | 22:28 | |
Nemocnice Motol | 22:29 | |
Motol | 22:31 | |
Krematorium Motol | 22:32 | |
Hlušičkova | 22:33 | |
Slánská | 22:35 | |
Blatiny | 22:36 | |
Sídliště Řepy | 22:37 | |
Strojírenská | 22:39 | |
Halenkovská | 22:40 | |
Sídliště Zličín | 22:41 | |
Zličín | 22:43 | |
Obchodní centrum Zličín | 23:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost