trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 15:43 | |
Kafkova | 15:46 | |
Prašný most | 15:48 | |
Vozovna Střešovice | 15:49 | |
Na Petynce | 15:51 | |
Kajetánka | 15:53 | |
Břevnovská | 15:54 | |
Vypich | 15:57 | |
Kukulova | 15:59 | |
Šafránecká | 16:00 | |
Nemocnice Motol | 16:02 | |
Motol | 16:04 | |
Krematorium Motol | 16:05 | |
Hlušičkova | 16:06 | |
Slánská | 16:08 | |
Blatiny | 16:09 | |
Sídliště Řepy | 16:10 | |
Strojírenská | 16:12 | |
Halenkovská | 16:14 | |
Sídliště Zličín | 16:15 | |
Zličín | 16:18 | |
Obchodní centrum Zličín | 17:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost