trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 06:37 | |
Sídliště Zličín | 06:40 | |
Halenkovská | 06:41 | |
Strojírenská | 06:42 | |
Sídliště Řepy | 06:46 | |
Blatiny | 06:47 | |
Slánská | 06:48 | |
Hlušičkova | 06:50 | |
Krematorium Motol | 06:51 | |
Motol | 06:53 | |
Nemocnice Motol | 06:55 | |
Šafránecká | 06:56 | |
Vypich | 06:58 | |
Břevnovská | 07:01 | |
Kajetánka | 07:02 | |
Na Petynce | 07:04 | |
Vozovna Střešovice | 07:06 | |
Prašný most | 07:07 | |
Vítězné náměstí | 07:09 | |
Dejvická | 07:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost