trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 23:15 | |
Anděl | 23:17 | |
Klamovka | 23:20 | |
Kavalírka | 23:21 | |
Kotlářka | 23:23 | |
Weberova | 23:24 | |
Sídliště Homolka | 23:25 | |
Pod Šafránkou | 23:26 | |
Kudrnova | 23:27 | |
Nemocnice Motol | 23:30 | |
Na Šafránce | 23:31 | |
Nemocnice Na Homolce | 23:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost