trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jinonice | 01:59 | |
Vidoule | 02:00 | |
Hutmanka | 02:01 | |
U Waltrovky | 02:02 | |
Farkáň | 02:03 | |
Urbanova | 02:04 | |
Malvazinky | 02:05 | |
Václavka | 02:06 | |
Santoška | 02:07 | |
Ženské domovy | 02:08 | |
Anděl | 02:10 | |
Zborovská | 02:11 | |
Jiráskovo náměstí | 02:13 | |
Štěpánská | 02:14 | |
I. P. Pavlova | 02:17 | |
Hlavní nádraží | 02:19 | |
Masarykovo nádraží | 02:22 | |
Bílá labuť | 02:23 | |
Florenc | 02:24 | |
Pernerova | 02:25 | |
U Památníku | 02:27 | |
Tachovské náměstí | 02:28 | |
Černínova | 02:30 | |
Ohrada | 02:31 | |
Biskupcova | 02:32 | |
Basilejské náměstí | 02:33 | |
Malešická | 02:34 | |
Třebešín | 02:35 | |
Na Palouku | 02:37 | |
Hostýnská | 02:38 | |
Plaňanská | 02:39 | |
Sídliště Malešice | 02:40 | |
Limuzská | 02:41 | |
Donatellova | 02:43 | |
Michelangelova | 02:44 | |
Plošná | 02:45 | |
Mokřanská | 02:46 | |
Myšlínská | 02:47 | |
Kablo | 02:48 | |
Barvy a laky | 02:49 | |
Radiová | 02:50 | |
Ústřední | 02:52 | |
Kutnohorská | 02:53 | |
Dolnoměcholupská | 02:54 | |
Dolní Měcholupy | 02:55 | |
K Dubečku | 02:56 | |
Dubeček | 02:58 | |
Lázeňka | 02:59 | |
Za Pavilonem | 03:00 | |
Škola Dubeč | 03:01 | |
Dubeč | 03:02 | |
Kolodějská obora | 03:04 | |
Pod Oborou | 03:05 | |
Kvasinská | 03:07 | |
Ježovická | 03:08 | |
Pošta Újezd nad Lesy | 03:09 | |
Újezd nad Lesy | 03:10 | |
Hulická | 03:11 | |
Smiřická | 03:13 | |
Smržovská | 03:14 | |
Bazar | 03:15 | |
Přímské náměstí | 03:16 | |
Klánovice | 04:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost