trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 21:54 | |
Anděl | 21:56 | |
Klamovka | 21:59 | |
Nad Klamovkou | 22:00 | |
Pod Lipkami | 22:01 | |
Podbělohorská | 22:02 | |
Hybšmanka | 22:03 | |
Stadion Strahov | 22:05 | |
Diskařská | 22:06 | |
Televizní věž | 22:07 | |
Rozýnova | 22:08 | |
U Ladronky | 22:09 | |
Štefkova | 22:10 | |
Vypich | 22:12 | |
Vypich | 22:13 | |
Nad Markétou | 22:14 | |
Koleje Větrník | 22:15 | |
Větrník | 22:16 | |
Petřiny | 22:17 | |
Sídliště Petřiny | 22:18 | |
Libocká | 22:20 | |
Litovický potok | 22:21 | |
Divoká Šárka | 22:23 | |
Vlastina | 22:25 | |
Sídliště Na Dědině | 22:26 | |
Ciolkovského | 22:27 | |
Dlouhá míle | 22:28 | |
Obchodní centrum Šestka | 22:30 | |
K Letišti | 22:32 | |
Terminál 3 | 22:33 | |
Na Padesátníku | 22:34 | |
U Hangáru | 22:36 | |
Terminál 1 | 22:38 | |
Terminál 2 | 22:39 | |
Letiště | 22:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost