trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 17:39 | |
Anděl | 17:41 | |
Klamovka | 17:44 | |
Nad Klamovkou | 17:45 | |
Pod Lipkami | 17:46 | |
Podbělohorská | 17:48 | |
Hybšmanka | 17:49 | |
Stadion Strahov | 17:51 | |
Diskařská | 17:52 | |
Televizní věž | 17:54 | |
Rozýnova | 17:55 | |
U Ladronky | 17:56 | |
Štefkova | 17:57 | |
Vypich | 17:59 | |
Vypich | 18:01 | |
Nad Markétou | 18:02 | |
Koleje Větrník | 18:03 | |
Větrník | 18:04 | |
Petřiny | 18:05 | |
Sídliště Petřiny | 18:06 | |
Libocká | 18:09 | |
Litovický potok | 18:10 | |
Divoká Šárka | 18:12 | |
Vlastina | 18:14 | |
Sídliště Na Dědině | 18:15 | |
Ciolkovského | 18:16 | |
Dlouhá míle | 18:17 | |
Obchodní centrum Šestka | 18:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost