trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 02:15 | |
Horčičkova | 02:16 | |
Háje | 02:17 | |
Modrá škola | 02:18 | |
Brechtova | 02:20 | |
Šperlova | 02:21 | |
Mokrá | 02:22 | |
Chodovská tvrz | 02:23 | |
Chodovec | 02:25 | |
Choceradská | 02:26 | |
Hlavní | 02:27 | |
Spořilov | 02:28 | |
Severozápadní | 02:29 | |
Depo Kačerov | 02:30 | |
V Zápolí | 02:31 | |
Pekárenská | 02:32 | |
Vyskočilova | 02:33 | |
Brumlovka | 02:33 | |
Budějovická | 02:35 | |
Zelená liška | 02:36 | |
Pankrác | 02:37 | |
Pražského povstání | 02:39 | |
Vyšehrad | 02:40 | |
I. P. Pavlova | 02:46 | |
Hlavní nádraží | 02:48 | |
Masarykovo nádraží | 02:52 | |
Náměstí Republiky | 02:53 | |
Dlouhá třída | 02:54 | |
Vltavská | 02:57 | |
Argentinská | 02:58 | |
Jankovcova | 03:00 | |
Kuchyňka | 03:01 | |
Rokoska | 03:02 | |
Vychovatelna | 03:03 | |
Okrouhlická | 03:05 | |
Kobylisy | 03:07 | |
Služská | 03:08 | |
Písečná | 03:09 | |
Čimický háj | 03:10 | |
Dunajecká | 03:11 | |
Na Pazderce | 03:12 | |
Krakov | 03:13 | |
Zhořelecká | 03:14 | |
Sídliště Bohnice | 03:15 | |
Odra | 03:17 | |
Katovická | 03:18 | |
Řepínská | 03:19 | |
Libeňská | 03:20 | |
Čimice | 03:21 | |
Sídliště Čimice | 03:22 | |
Sídliště Čimice | 03:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost