trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Čimice | 03:18 | |
Čimice | 03:19 | |
Libeňská | 03:20 | |
Řepínská | 03:21 | |
Katovická | 03:22 | |
Odra | 03:23 | |
Sídliště Bohnice | 03:25 | |
Zhořelecká | 03:26 | |
Krakov | 03:27 | |
Na Pazderce | 03:28 | |
Dunajecká | 03:29 | |
Čimický háj | 03:30 | |
Písečná | 03:32 | |
Služská | 03:33 | |
Kobylisy | 03:34 | |
Okrouhlická | 03:35 | |
Vychovatelna | 03:36 | |
Rokoska | 03:37 | |
Kuchyňka | 03:38 | |
Jankovcova | 03:39 | |
Argentinská | 03:41 | |
Vltavská | 03:42 | |
Dlouhá třída | 03:44 | |
Náměstí Republiky | 03:46 | |
Masarykovo nádraží | 03:49 | |
Hlavní nádraží | 03:51 | |
Muzeum | 03:52 | |
I. P. Pavlova | 03:57 | |
Vyšehrad | 04:00 | |
Pražského povstání | 04:01 | |
Pankrác | 04:02 | |
Zelená liška | 04:03 | |
Budějovická | 04:05 | |
Brumlovka | 04:06 | |
Vyskočilova | 04:07 | |
Pod Dálnicí | 04:08 | |
V Zápolí | 04:10 | |
Depo Kačerov | 04:11 | |
Severozápadní | 04:12 | |
Spořilov | 04:13 | |
Lešanská | 04:14 | |
Nad Pahorkem | 04:15 | |
Chodovec | 04:16 | |
Chodovská tvrz | 04:18 | |
Mokrá | 04:19 | |
Šperlova | 04:20 | |
Brechtova | 04:21 | |
Prašná | 04:22 | |
Modrá škola | 04:23 | |
Háje | 04:24 | |
Horčičkova | 04:25 | |
Jižní Město | 04:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost