trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 19:00 | |
Červeňanského | 19:01 | |
Píškova | 19:02 | |
Archeologická | 19:03 | |
Ovčí hájek | 19:04 | |
Nové Butovice | 19:06 | |
Nové Butovice | 19:07 | |
Nušlova | 19:08 | |
Šafránkova | 19:10 | |
Motol | 19:13 | |
Nemocnice Motol | 19:15 | |
Šafránecká | 19:16 | |
Vypich | 19:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost