trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 09:01 | |
Červeňanského | 09:02 | |
Píškova | 09:03 | |
Archeologická | 09:04 | |
Ovčí hájek | 09:05 | |
Nové Butovice | 09:07 | |
Nové Butovice | 09:09 | |
Nušlova | 09:10 | |
Šafránkova | 09:12 | |
Motol | 09:15 | |
Nemocnice Motol | 09:17 | |
Šafránecká | 09:18 | |
Vypich | 09:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost