trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Na Homolce | 23:26 | |
Na Šafránce | 23:27 | |
Nemocnice Motol | 23:28 | |
Zahradníčkova | 23:29 | |
Kudrnova | 23:31 | |
Pod Šafránkou | 23:32 | |
Sídliště Homolka | 23:33 | |
Weberova | 23:34 | |
Kotlářka | 23:35 | |
Kavalírka | 23:37 | |
Klamovka | 23:38 | |
Anděl | 23:41 | |
Na Knížecí | 24:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost