trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 08:49 | |
Červeňanského | 08:50 | |
Píškova | 08:51 | |
Archeologická | 08:52 | |
Ovčí hájek | 08:53 | |
Nové Butovice | 08:55 | |
Nové Butovice | 08:57 | |
Nušlova | 08:58 | |
Šafránkova | 09:00 | |
Motol | 09:03 | |
Nemocnice Motol | 09:05 | |
Šafránecká | 09:06 | |
Vypich | 09:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost