trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 14:27 | |
Modrá škola | 14:28 | |
Brechtova | 14:29 | |
Šperlova | 14:30 | |
Donovalská | 14:32 | |
Brodského | 14:35 | |
Benkova | 14:36 | |
Pod Chodovem | 14:37 | |
Chodov | 14:39 | |
Jarníkova | 14:40 | |
Na Jelenách | 14:42 | |
Na Proutcích | 14:44 | |
U Studánky | 14:47 | |
Sídliště Písnice | 14:50 | |
U Libušské sokolovny | 14:51 | |
Jirčanská | 14:52 | |
Pavlíkova | 14:54 | |
Přírodní | 14:55 | |
Chýnovská | 14:56 | |
Nové dvory | 14:57 | |
Cílkova | 14:58 | |
Lhotecký les | 14:59 | |
Sídliště Lhotka | 15:01 | |
Lhotka | 15:02 | |
Novodvorská | 15:04 | |
Sídliště Novodvorská | 15:05 | |
Jílovská | 15:07 | |
Vrbova | 15:09 | |
Ve Studeném | 15:10 | |
Branické náměstí | 15:12 | |
U Staré pošty | 15:13 | |
Přístaviště | 15:14 | |
Lihovar | 15:18 | |
Smíchovské nádraží | 15:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost