trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Veleslavín | 18:59 | |
Nad Džbánem | 19:00 | |
Divoká Šárka | 19:03 | |
Vlastina | 19:05 | |
Sídliště Na Dědině | 19:06 | |
Ciolkovského | 19:07 | |
Nádraží Ruzyně | 19:08 | |
Staré náměstí | 19:09 | |
Jiviny | 19:10 | |
Reinerova | 19:12 | |
Radnice Řepy | 19:13 | |
Za Slánskou silnicí | 19:15 | |
Bazovského | 19:16 | |
Slánská | 19:18 | |
Bílý Beránek | 19:20 | |
Bavorská | 19:21 | |
Lýskova | 19:22 | |
Stodůlky | 19:24 | |
Vackova | 19:26 | |
Luka | 19:28 | |
Amforová | 19:29 | |
Píškova | 19:31 | |
Červeňanského | 19:32 | |
Ohradské náměstí | 19:33 | |
Velká Ohrada | 19:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost