trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Anděl | 02:18 | |
Na Knížecí | 02:19 | |
Smíchovské nádraží | 02:21 | |
Lihovar | 02:23 | |
Přístaviště | 02:26 | |
U Staré pošty | 02:27 | |
Branické náměstí | 02:28 | |
Ve Studeném | 02:30 | |
Jílovská | 02:32 | |
Sídliště Novodvorská | 02:33 | |
Novodvorská | 02:34 | |
Sulická | 02:35 | |
Zálesí | 02:36 | |
Klárův ústav | 02:37 | |
Ústav mateřství | 02:38 | |
IKEM | 02:39 | |
Zelené domky | 02:40 | |
U Tří svatých | 02:41 | |
Kunratická škola | 02:42 | |
Kunratice | 02:43 | |
Šeberák | 02:44 | |
Hrnčířský hřbitov | 02:47 | |
Pod Vsí | 02:49 | |
V Ladech | 02:50 | |
Šeberov | 02:51 | |
Opatov | 02:54 | |
Litochlebské náměstí | 02:55 | |
Donovalská | 02:56 | |
Přeštická | 02:58 | |
Na Košíku | 02:59 | |
Toulcův dvůr | 03:00 | |
Selská | 03:01 | |
Hostivařské náměstí | 03:03 | |
Obchodní centrum Hostivař | 03:05 | |
Práčská | 03:06 | |
Záběhlická škola | 03:07 | |
U Lípy | 03:08 | |
Jesenická | 03:10 | |
Želivecká | 03:11 | |
Korytná | 03:12 | |
Nádraží Strašnice | 03:14 | |
Na Hroudě | 03:15 | |
Strašnická | 03:16 | |
Štěchovická | 03:18 | |
V Rybníčkách | 03:19 | |
Skalka | 03:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost