trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velké Popovice,Todice | 15:12 | |
Velké Popovice | 15:13 | |
Velké Popovice,pošta | 15:14 | |
Velké Popovice,pivovar | 15:15 | |
Petříkov,rozc. | 15:16 | |
Petříkov | 15:18 | |
Petříkov,Radimovice | 15:20 | |
Popovičky,Nebřenice | 15:22 | |
Popovičky,Chomutovice | 15:25 | |
Popovičky,rozc. | 15:26 | |
Modletice,rozc. | 15:28 | |
Modletice | 15:29 | |
Herink | 15:31 | |
Dobřejovice,Jesenická | 15:33 | |
Dobřejovice,Na návsi | 15:35 | |
Dobřejovice,Čestlická | 15:37 | |
Čestlice,Lipová | 15:40 | |
Čestlice | 15:41 | |
Čestlice,Polní | 15:42 | |
Čestlice,Albert hypermarket | 15:44 | |
Čestlice,V Oblouku | 15:45 | |
Průhonice | 15:49 | |
Průhonice,Hole | 15:51 | |
Průhonice,Tovární | 15:52 | |
Průhonice,hájovna | 15:53 | |
Průhonice,Rozkoš | 15:55 | |
Hrnčířský hřbitov | 15:57 | |
Pod Vsí | 15:59 | |
V Ladech | 16:00 | |
Šeberov | 16:01 | |
Opatov | 16:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost