trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 22:40 | |
Čínská | 22:42 | |
Nádraží Podbaba | 22:43 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 22:43 | |
V Podbabě | 22:44 | |
Břetislavka | 22:46 | |
Pod Hájem | 22:48 | |
Žákovská | 22:50 | |
Lysolaje | 22:51 | |
Horoměřice,Švejkova | 22:53 | |
Horoměřice | 22:55 | |
Horoměřice,V Lipkách | 22:56 | |
Únětice,Na Parcelách | 22:59 | |
Únětice,Obecní úřad | 23:00 | |
Únětice | 23:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost